Zabiegi z derma rollerem

Zabiegi z derma rollerem

 

Dziś oferowanych jest nam mnóstwo różnego rodzaju zabiegów. Czasem są to zabiegi bardzo normalne i zwyczajne, typu maseczki. Niekiedy jednak sama nazwa zabiegu, po prostu nic nam nie mówi. Tak może być w przypadku zabiegów z wykorzystaniem derma rollera.

Idealna skóra po użyciu derma rollera

derma rollerCzym w ogóle jest tajemniczy derma roller? Jest niczym innym jak po prostu rolką, która jest naszpikowana małymi igiełkami. Może nam się na początku wydawać, że zabieg przy użyciu czegoś takiego musi być bardzo bolesny. Oczywiście nasze obawy przed wypróbowaniem czegoś zupełnie innego są w takiej sytuacji uzasadnione. Jednak w gruncie rzeczy nie musimy się niczego bać. Taką rolą masuje się naszą twarz. Igiełki wbijają się w skórę jednak są one na tyle małe, że ukłucia są naprawdę prawie niewyczuwalne. Wszystko bowiem dzieje się bardzo szybko, że nawet nie jesteśmy w stanie poczuć bólu. Jak zadziałać na naszą skórę ma takie urządzenie? Dzięki powstawaniu małych stanów zapalnych, pobudza się produkcja kolagenu. Ten natomiast świetnie działa na zmarszczki czy też na różnego rodzaju blizny, przykładowo po trądziku. Dlatego też kilka zabiegów takim urządzeniem, może pokazać nam naprawdę sporą różnicę w naszym wyglądzie. Zdecydowanie wówczas będziemy wyglądać zupełnie inaczej. Nasza zmarszczki będą bardziej płytkie, skóra stanie się miękka i elastyczna. Poza tym dzięki takiemu zabiegowi mogą zniknąć także przebarwienia, które także bywają dla nas bardzo zawstydzające. Warto zatem z tego skorzystać.

Dziś bez wątpienia każda z nas zastanawia się nad skorzystaniem z jakiegoś zabiegu. Chcemy bowiem przede wszystkim wyglądać ładnie. Warto zatem skorzystać właśnie z derma rollera. Choć na początku może nas to nieco przerażać, efekt na pewno nas zachwycą.

 

Close Menu