Zabieg typu Linerase

Zabieg typu Linerase

 

Nasza skóra i jej jędrność opiera się w dużej mierze na kolagenie, którego wraz z wiekiem nasz organizm posiada coraz mniejsze ilości. Kolagen to najważniejsze włókno podporowe skóry, dzięki niemu skóra jest nie tylko właściwie napięta, ale również gładka i nawilżona. Skóra pozbawiona kolagenu traci na sprężystości – powieki opadają, a owal twarzy ulega zniekształceniu.

Linerase, czyli kolagenowy ratunek skóry

linerasseMedycyna estetyczna i kosmetologia w dzisiejszych czasach są w stanie dostarczyć nam wielu produktów i zabiegów, które mogą pomóc w regeneracji naszej skóry, na którą zaczyna oddziaływać siła grawitacji. Jednym z zabiegów, opierających się na kolagenie, jest zabieg linarase. Jest to stosunkowo nowy zabieg na polskim rynku, jednak terapia ta, nazywana również bioregeneracyjną terapią kolagenową, już została nagrodzona za swoje efekty przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Zabieg tego typu może być stosowany bez względu na wiek tak naprawdę u każdego. Możemy więc regularnie poddawać się mu, np. od momentu ukończenia dwudziestego piątego roku życia, by zadbać o profilaktyczne zahamowanie procesów starzenia poprzez utrzymanie w naszym organizmie prawidłowego poziomu kolagenu. Możemy się również na niego zdecydować w chwili, gdy zmarszczki są już widoczne na naszej twarzy, by odzyskać utraconą jędrność i gęstość skóry. Terapia tego typu doskonale sprawdzi się też w redukcji rozstępów lub blizn.

Jeśli zastanawiacie się, jakie obszary ciała mogą być objęte terapią linerase, to tak naprawdę, ze względu na jej wysoki stopień bezpieczeństwa, nie ma tutaj tak naprawdę żadnych ograniczeń. Jest ona jednak szczególnie polecana do stosowania w okolicach oczu, ust, na dekolcie, szyi, brzuchu i powierzchni naszych rąk.

 

Close Menu