Wynajem aut dostawczych

Wynajem aut dostawczych

Czy faktycznie czymś sie różni wypożyczanie samochodów w okresie zimowym, od tego, które jest uskuteczniane w okresie letnim? Pracując w jednej z większych wypożyczalni samochodów dostawczych mogę śmiało wam odpowiedzieć na pytanie i przytoczyć wam parę przykładów.

Jak zadbać o wynajem

wynajem dostawczych krakówPierwszą najwazniejszą kwestię jest oczywiście to, żeby zadbać o odpowiednie ogumienie w oferowanych przez nas samochodach. Dbaliśmy co do dnia o to, aby wymieniać opony na zimowe i letnie, gdyż do kazdego modelu posiadaliśmy praktycznie pełen zestaw. Wypożyczalnia samochodów dostawczych głównie skupia się w swoich działaniach na klientach firmowych, czyli takich, którzy bardziej porzebują samochodu do wykonywania obowiązków i przewożenia ciężkich rzeczy. Dlatego też musimy dbać o podwozie samochodów, aby wytrzymywało one naprawdę pracę w ciężkich warunkach. Jako wypożyczalnia samochodów dostawczych dobrze wiemy, że zatrudnienie kilku pracownikow do wypożyczalni, którzy znają się dobrze na samochodach będzie koniecznością. Czasem bowiem trzeba było wymienić koło na miejscu, czy też dokonać małych akcji serwisowych niektórych części i tutaj przyda się zawsze ktoś, kto posiada już jakiekolwiek doświadczenie przy samochodach. Dodatkowo pracownicy wypożyczalni świadczącej wynajem dostawczych kraków powinni znać się także bardzo dobrze na obsłudze komputera, gdyż w większości przypadków wynajem przebiega właśnie przy wykorzystaniu laptopów podłączonych do naszego specjalnego oprogramowania.

Dzięki temu klient, jak tylko przychodzi do wypożyczalni samochodów dostawczych ma do wyboru szereg dobrze wyglądających samochodów, które nie dość, że prowadzą sie dobrze – o czym klient może się przekonać podczas jazdy próbnej, to jeszcze może wybierać różne wersje silników!

Close Menu