Wynajęcie mieszkania w świetnej lokalizacji

Wynajęcie mieszkania w świetnej lokalizacji

Do stolicy przyjechałam zaraz po szkole. Chciałam zasmakować miejskiego życia i znaleźć pracę. W Warszawie było sporo możliwości zawodowych a i zarobki były na wysokim poziomie. Chciałam żyć wygodnie i byłam w stanie zrobić wszystko, by to mi się udało.

Tani koszt utrzymania wynajętego mieszkania

mieszkanie wilanówPoczątkowo pomieszkiwałam u ciotki, ale marzyłam o tym, aby wynająć coś własnego, bo lubiłam niezależność i swobodę. Kiedy znalazłam pracę, to mogłam rozejrzeć się za własnym lokum. Nie miałam żadnej zdolności kredytowej, więc kupno czegoś na własność nie było realne. Dlatego właśnie zdecydowałam się wynająć mieszkanie Wilanów jako dzielnica miał wiele do zaoferowania i dlatego tam szukałam mieszkania. Od koleżanki z pracy słyszałam, że można trafić na świetne oferty, gdzie mieszkanie jest tanie w utrzymaniu i koszty z nim związane są niewielkie. Właśnie takiego mieszkania szukałam. Wzięłam pod uwagę Wilanów, bo tam też mieściła się firma, w której pracowałam i miałabym blisko. Po ofertę zgłosiłam się do biura nieruchomości. Było dostępnych wiele mieszkań, w tym kawalerka, którą zainteresowałam się najbardziej. Koszt najmu był niski a rachunki za gaz czy prąd również nie miały wynosić zbyt wiele. Od razu zdecydowałam się wynająć to mieszkanie i pojechałam na miejsce z pośredniczką, by je jeszcze obejrzeć i podpisać umowę z właścicielem. Mieszkanie było czyste i zadbane, co mi się podobało. Znalazłam swoje miejsce i byłam szczęśliwa z niezależności, którą osiągnęłam.

Do pracy chodziłam pieszo i dzięki temu zaoszczędziłam sporo pieniędzy, które musiałabym wydać na bilet miesięczny. Miałam fajnych sąsiadów, z którymi dogadywałam się bez problemu. Mieszkanie faktycznie było tanie w utrzymaniu, co zauważyłam już po pierwszym miesiącu.

Close Menu