Wykonuję zdjęcia na chrztach w Łodzi

Fotografia zawsze była moją wielką pasją, a szczególnie interesowała mnie fotografia portretowa. Fotografowałam całą swoją rodzinę, szczególnie moją młodszą siostrę.

Zdjęcia z chrztu dla mojej mamy koleżanki

zdjęcia chrzestW zasadzie od jej narodzin starałam się jej wykonywać zdjęcia, choć sama jeszcze byłam dzieckiem i nie miałam pojęcia o takich rzeczach jak kompozycja, oświetlenie czy obróbka fotografii. Chciałam się jednak doskonalić i robić lepsze zdjęcia dzieci. Zaczynałam od dzieci sąsiadów i mojego kuzynostwa. Rodzina zawsze pozwalała mi fotografować uroczystości rodzinne i siebie samych. Miałam zatem naukę zupełnie za darmo. W końcu fotografia dziecięca zaczęła mnie coraz bardziej wciągać. Zapisałam się nawet na dwa kursy w Łodzi, żeby udoskonalić swój warsztat i nauczyć się czegoś nowego. Na pewno to wiele mi dało. Sesja noworodkowa nadal miała przede mną wiele tajemnic, ale mimo to czułam się o wiele pewniej w wykonywaniu zdjęć. Moi pierwszym profesjonalnym zleceniem były zdjęcia chrzest Łódź dla koleżanki mojej mamy. Wzięłam od niej tylko symboliczną opłatę, ale mimo to cieszyłam się, że ktoś wierzy w moje możliwości. Założyłam wtedy swoja stronę internetową, żeby móc pokazywać swoje zdjęcia. Z czasem zaczęło przychodzić do mnie coraz więcej osób i miałam coraz więcej zleceń. Teraz praktycznie codziennie wykonuję zdjęcia dzieci i jestem bardzo z tego powodu zadowolona.

Nie zamieniłabym mojej pracy an żadną inną. Cieszę się, że udało mi się spełnić swoje marzenia i zajmować się fotografią dziecięcą w Łodzi. To był dobry wybór drogi zawodowej, w której mogę się spełniać.