Wideorejestrator do auta

Wideorejestrator do auta

W dzisiejszych czasach ludzie są bardzo mobilni i zmotoryzowani. Poruszają się samochodami niemalże codziennie – dojeżdżają do pracy, do szkoły, czy udają się na zakupy. W związku z tym ruch drogowy bywa w niektórych miastach niezwykle natężony, co zwiększa ryzyko kolizji i wypadków drogowych, lub drobniejszych uszkodzeń aut zrobionych przez innych kierowców.

Czujnik ruchu w kamerze do auta

kamera samochodowa z czujnikiem ruchuNiestety, ale uszkodzenia pojazdów powstałe nie z naszej winy są już niemalże codziennością. Szczególnie widoczne jest to w większych miastach i aglomeracjach, gdzie o określonych godzinach jest duży ruch drogowy. Z resztą nie tylko podczas poruszania się samochodem może on ulec uszkodzeniu. Zostawiamy nasze auta na różnych parkingach – strzeżonych lub nie, czasami nawet zostawiamy samochód po prostu na poboczu. W takich sytuacjach, kiedy nie ma nas w pojeździe a dochodzi np. do zarysowania karoserii, nie jesteśmy w stanie znaleźć winnego. Dlatego też idealnym rozwiązaniem jest kamera samochodowa z czujnikiem ruchu. Nagrywa ona kilkuminutowe filmiki od momentu, kiedy zarejestruje jakiś ruch wokół auta. Wówczas, w przypadku uszkodzenia naszego pojazdu, mamy dowód i zarejestrowany wizerunek sprawcy. Kamera jest bardzo praktyczna również podczas codziennej jazdy, gdyż każdą niejasną sytuację drogową mamy nagraną. Filmiki z kamery przydatne będą zarówno dla nas, jak i dla służb oraz firm ubezpieczeniowych.

Zwiększajmy swoje bezpieczeństwo nie tylko przez nasz sposób jazdy, ale też przez korzystanie z nowoczesnych gadżetów. Rejestrator jazdy jest udogodnieniem na co dzień, dzięki któremu nie damy się zaskoczyć nieprzyjemnym sytuacjom na drodze. Rejestrowane są manewry nasze i innych kierowców, a w razie kolizji mamy nagrane całe zdarzenie.