Wegański sok Terranova z buraka z reishi

Weganką jestem od kilku lat. Był to mój świadomy wybór, nie podążałam za modą, ani nie kierowałam się tym, że ktoś z moich znajomych zmieniał akurat dietę. Po prostu poczułam, że potrzebuję w życiu zmiany, a spożywanie produktów pochodzenia zwierzęcego wpływało niekorzystnie na mój organizm.

Soki z buraka z reishi od Terranova

terranova - sok z buraka z reishiOd kiedy uważam, jak bilansuję mój posiłek, a do tego dołożyłam dużą dawkę aktywności fizycznej, okazało się, że przestałam wciąż chorować. Wzrosła moja odporność, a co najważniejsze, psychicznie czułam się znacznie lepiej sama ze sobą. Kiedy przeglądając internet wpadłam na firmę Terranova – sok z buraka z reishi, od razu wiedziałam, że muszę ten produkt kupić. Jest to idealny dodatek, który spożywa się przed intensywnym wysiłkiem, zwiększając jego efektywność. A co dla mnie najważniejsze jest odpowiedni właśnie dla osób na diecie wegańskiej. Dzień rozpoczęty od dawki tej niesamowitej mieszanki sprawia, że cały najbliższy dzień mam więcej energii i czuję ogromną siłę do działania. Smak mieszanki jest bardzo intrygujący, bo lekko pikantny, ale lubię takie nietuzinkowe smaki. Sok ten spożywam już od jakiegoś czasu i jestem naprawdę bardzo zadowolona z efektów, jakie daję mojemu organizmowi. Już przeglądam inne oferty z tej firmy, szukając podobnych produktów tej marki. Ja jestem osobą z natury wybredną i przed znalezieniem tego produktu próbowałam testować wiele innych i żaden z tamtych nie wywarł na mnie aż takiego wrażenia smakowego.

A producent pokazał, że można zrobić dobry produkt, bez zbędnych dodatków w składzie. Same naturalne składniki tworzą ten produkt, a niestety większość uważa, że potrzebne są jakieś ulepszacze, bądź farmaceutyki, żeby dany produkt mógł mieć jakieś działanie lecznicze.