Wanna z masażem

Wanna z masażem

 

Każdy po ciężkim dniu w pracy potrzebuje chwili dla siebie, chwili relaksu. Dlatego zazwyczaj każdy robi sobie gorącą kąpiel. Jednak dla relaksu, odpoczynku dobrze jest posiadać wannę z masażem. Wanny takie zazwyczaj są stosowane w ośrodkach spa, czy odnowy biologicznej.

Wanny typu spa

wanny spaWanny typu spa znajdują się w ośrodkach spa i tym podobnych. Niektórzy jednak posiadają takie wanny w domach, ponieważ są one dostępne w sklepach. Wanny spa posiadają wbudowany specjalny mechanizm odpowiadający za masaż. W ośrodkach często do wanny spa nalewa się koziego mleka zamiast wody. Wówczas skóra jest odpowiednio nawilżona, staje się miękka i aksamitna. Kąpiel w kozim mleku jest bardzo popularna. Wannach typu spa można ustawić poziom masowania. Można ustawić delikatny jak i nieco mocniejszy. Wszystko zależy od preferencji użytkowników. Po takiej kąpieli całe ciało staje się odprężone i wypoczęte. Wanny typu spa są ogólnodostępne w sprzedaży. Dlatego dużo osób decyduje się na ich zakup. Wanny takie można używać jako zwykłe wanny do kąpieli, ponieważ nie trzeba włączać funkcji dodatkowych odpowiadających głównie za masaż. Wanny spa mogą być różnej wielkości. Na rynku istnieją bardzo rozmaite wanny co do wielkości, głębokości, stopni masażu. Masaż w wannie może odbywać się z każdej strony, są one montowane pod plecami, po bokach a nawet u doły wanny. Ma ona wbudowany system regulacji, co sprawia, że nie musimy włączać wszystkiego na raz, a możemy regulować.

Wanny takie są dostępne w sklepach stacjonarnych jak i internetowych. Wanna typu spa może kosztować nawet kilka tysięcy złoty. Jednak należy pamiętać, że jest to wydatek jednorazowy, a taka wanna może służyć przez wiele lat i każdy może się zrelaksować po bardzo ciężkim dniu w domu.

 

Close Menu