W jaki sposób usuwa się tatuaże?

W jaki sposób usuwa się tatuaże?

 

Nigdy nie planowałam usuwać żadnego tatuażu z mojego ciała, ponieważ zostały one wykonany w perfekcyjny sposób. Niestety, niektóre zawody nie pozwalają na noszenie tatuażu w widocznym miejscu, więc postanowiłam przenieść go na inne miejsce na ciele.

Jak usunęłam tatuaż w Szczecinie?

usuwanie tatuażu SzczecinData urodzenia mojego dziecka, którą mam wytatuowaną na przedramieniu okazała się sporym utrudnieniem podczas szukania pracy, dlatego postanowiłam usunąć swój tatuaż, a następnie ponownie wytatuować tę najważniejszą datę w moim życiu, gdzieś w mniej widocznym miejscu. Kiedy szukałam najlepszego miejsca do pozbycia się mojej dziary, okazało się, że w moim mieście możliwe jest usuwanie tatuażu Szczecin ma klinikę, która zebrała mnóstwo doskonałych opinii w internecie, a zatem postanowiłam zadzwonić i umówić się na wizytę. Podczas rozmowy telefonicznej musiałam podać rozmiar swojego tatuażu w centymetrach, oraz kolory, jakie posiada. Wówczas jeszcze nie mogłam się dowiedzieć ile wizyt będzie niezbędnych, aby całkowicie usunąć tatuaż, ponieważ wszystko zależało od jakości tuszu, wielkości tatuażu oraz jego głębokości. Początkowo nieco bałam się zabiegu, lecz okazało się, że poza lekkim pieczeniem oraz dziwnym zapachem, nie odczuwałam żadnego dyskomfortu, który skupiłby na sobie całą moją uwagę. Szczerze powiedziawszy, nawet nie wiem, kiedy cała sesja minęła, ponieważ z zafascynowaniem oglądałam, jak na moim tatuażu powstają zabawne, białe plamki. Jedna sesja trwała 12 minut, a zatem nic dziwnego, że czas upłynął tak szybko.

Po pierwszym zabiegu, okazało się, że przede mną jeszcze kilka sesji. Dostałam wszelkie niezbędne instrukcje odnośnie tego jak dbać teraz o swoją skórę na której był usuwany tatuaż. Była to bardzo podobna pielęgnacja do tej, jaką robi się po zrobieniu tatuażu. Dziś jestem już o ostatniej sesji, a po moim tatuażu nie ma najmniejszego śladu.

 

Close Menu