Udana wyprawa na kajaki

Udana wyprawa na kajaki

 

Wakacje to czas kiedy dopisuje pogoda i można poddawać się różnym aktywnościom. Jestem osobą, która jest pasjonatem sportu, toteż bardzo lubię aktywny wypoczynek. W tym roku postanowiłem jednak wykorzystać wakacyjną pogodę do maksimum. Chciałem jednak połączyć aktywny wypoczynek ze spotkaniem ze swoimi znajomymi, na co zwykle nie mamy czasu z powodu pracy. 

Sprawdzona lokacja na kajaki

kajaki PomiechówekJako, że wszyscy moi znajomi bardzo lubią aktywny wypoczynek, postanowiłem zorganizować im prawdziwy spływ kajakowy. Po dość długich poszukiwaniach stwierdziłem, że najbardziej atrakcyjna oferta z jaką się zetknąłem to kajaki Pomiechówek. Od razu powiadomiłem znajomych o swoim znalezisku. Kiedy dostałem od nich zielone światło do działania, momentalnie zacząłem konkretnie załatwiać wszelkie sprawy związane z wyjazdem. Zamówiłem nam noclegi oraz kajaki na weekend, w który mieliśmy pojechać do Pomiechówka. Kiedy ogłosiłem tę rewelację znajomym, ci bardzo się ucieszyli. Jestem wśród nich znany z bycia dobrym organizatorem, toteż nikt nie miał żadnych obaw w związku z wyjazdem. Kiedy wreszcie dotarliśmy na miejsce, szybko okazało się, że okolica na kajaki jest tak malownicza, jak zapewniał mnie właściciel. Momentalnie wszyscy się w niej zakochaliśmy. Niemal od razu kiedy wyszliśmy z samochodów, czuliśmy że będzie to fantastyczny weekend, rzecz jasna z kajakami w roli głównej. Jak się później okazało – nie myliliśmy się.

Czas spędzony na kajakach w Pomiechówku wspominamy po dziś dzień. Bawiliśmy się tam rewelacyjnie. Co więcej, nagadaliśmy się za wszystkie czasy, gdyż spotykamy się naprawdę rzadko. Poza aspektem towarzyskim doceniam także fakt, że spędziliśmy ten wspólny czas bardzo aktywnie, czyli po mojemu. Do tej pory uważam, że aktywny wypoczynek jest najlepszą jego formą. 

 

Close Menu