Tworzenie stron www a dzieci

Tworzenie stron www a dzieci

Nie wyobrażam sobie dzisiejszego świata bez internetu. Właściwie dorastałam z komputerem, a później też z internetem i nie pamiętam już jak było bez niego. Byłam za mała, kiedy go jeszcze nie było, żeby móc orzec, jak wyglądałaby młodość bez.

Strony www nie zawsze są bezpieczne dla dzieci

strony wwwCo prawda widzę, że na przykład jeśli chodzi o zabawy, to obecnie dzieci lubią strony internetowe wybierać sobie na rozrywkę. Japo prostu wychodziłam na podwórko w Gdańsku i już. Nie siedziałam całe dnie przed komputerem. Dopiero jakiś czas później rodzice pozwalali mi spędzać godzinę dziennie na graniu, ale też niekoniecznie w internecie. Obecnie zaś dzieci korzystają ze wszystkiego i projektowanie stron www stało się także opłacalne w biznesach przeznaczonych na ich użytek. Takie dziecko wejdzie sobie na strony www gdańsk z produktami dla dzieci i zaraz może wiercić mamie dziurę w brzuchu, ze chce jakąś zabawkę. Tworzenie stron www to także odpowiedzialne zajęcie. Należy pamiętać, że dzieci nie powinny mieć styczności z wszystkimi treściami, bo niektóre mogą być przeznaczone wyłącznie dla dorosłych. To jednak jest już uwaga raczej dla rodziców lub prawnych opiekunów, aby dbali o to, żeby dziecko jednak kontrolować przy komputerze. Nie może ono mieć niczym nieograniczonego dostępu do internetu, bo się zaraz okaże, że zobaczy jakieś niebezpieczne dla jego psychiki strony. Lepiej jednak uczyć dziecko, aby wychodziło więcej na świeże powietrze i bawiło się z dziećmi.

Dzięki temu będzie zdrowsze i będzie się potrafiło lepiej zająć. Nauczy się współdziałać z innymi dziećmi na placu zabaw, a tego nie uczy żadna gra, nawet ta przeznaczona do użytku online.