Szkolne plecaki dla dziecka

Szkolne plecaki dla dziecka

Najwięcej kosztów pochłaniają wydatki rodziców, których pociechy zaczynają naukę w szkole podstawowej. Dziecku trzeba kupić dosłownie wszystko, zaczynając od ubrań, przyborów szkolnych, a kończąc na plecaku i książkach.

Waga plecaka szkolnego

plecak szkolny coolpackMałe dzieci, które dopiero zaczynają naukę w szkole podstawowej, muszą mieć dopasowany plecak, który nie będzie zbyt ciężki. Włożenie do niego książek i przyborów razem ze śniadaniem, powoduje, że jego waga znacznie wzrasta. W wielu szkołach są prowadzone akcje ważenia plecaków, gdyż dzieci nie mogą nosić cięższego niż połowa masy ich ciała. Najlepszym modelem dla ucznia szkoły podstawowej jest plecak szkolny Coolpack. Jest on wyjątkowo lekki dzięki zastosowaniu specjalnego materiału i pozbycia go wszelkich metalowych elementów. Plecak nie wygląda na duży, ale jest bardzo pojemny. W środku ma wiele przegródek, kieszonek, które ułatwiają segregowanie zawartości. Dziecko z powodzeniem zmieści do plecaka wszystkie książki, zeszyty, przybory szkolne i śniadanie.Od zewnętrznej strony, maluch może z boku schować butelkę z wodą, albo jakieś drobiazgi, bo znajdują się tak specjalne kieszonki na ściągacze, albo na zameczek. Plecak Coolpack ma usztywniane dno, przez co książki będą prosto leżały. Przednia kieszeń jest zamykana na zamek i można do niech schować worek z obuwiem na przebranie. Cały plecak waży niecałe dwa kilogramy, dlatego nie będzie za ciężki nawet dla szczupłego i słabego fizycznie ucznia. Dobry plecak będzie służył dziecku przez kilka lat.

Plecaki szkolne kupimy w każdym sklepie papierniczym, albo z artykułami dla dzieci. Ich ceny zaczynają się już od około pięćdziesięciu złotych. Dostępne modele są podzielone na dziewczęce i chłopięce, a więc każde dziecko znajdzie model dla siebie.

Close Menu