Sprzątanie całego domu w jeden dzień

Sprzątanie całego domu w jeden dzień

Nie wiem jak wy, ale ja lubię sprzątać. Wolę jak wokół mnie jest dość czysto. Zawsze staram się utrzymywać porządek na bieżąco. Ale jak to wiadomo spieszy się nam i nie zawsze zachowujemy tą czystość. Dlatego też warto sobie sporządzić plan sprzątania na weekend. Ja zawsze sprzątam w soboty. Jakoś mi się udaje posprzątać cały dom w jeden dzień.

Szybkie i proste posprzątanie pomieszczeń

sprzątanie wrocławZacznę od tego, że wcale nie mam zbyt dużego domu. W sumie mam trzy pokoje, kuchnię i osobną łazienkę. To tak jakby takie niewielkie mieszkanie z tym, że mam dodatkowo ogród, gdzie mogę sobie wypoczywać. ale wracając do sprzątania to wyobraźcie sobie, że zajmuje mi to jeden dzień. Mam sporządzony plan  co mam po kolei sprzątać i dzięki temu nie ominę ani jednego zakątka ani rzeczy. Wtedy sprzątanie też idzie dość szybko, jak wie się co po kolei zrobić to jeden dzień w zupełności wystarczy. A tak mówiąc to nawet pięć godzin. W sumie tylko 5 godzin mi to zajmuje, ale robię sobie przerwy. Jest wiele osób, które lubi sprzątanie Wrocław jest dużym miastem i na pewno większość ludzi w nim mieszkająca lub porządek a tym samym lubi sprzątać. Ja zawsze porządki zaczynam od góry. To znaczy, że ścieram kurze z mebli i potem przechodzę do sprzątania podłogi. Na samym końcu zostawiam podlewanie kwiatów. Takie generalne porządki robię co jakiś czas. Tak więc wychodzi, że robię je średnio co miesiąc. Jak ktoś stara się utrzymać porządek na co dzień to potem te generalne porządki idą dość szybko i nie trzeba ich robić zbyt często.

Warto sprzątać w swoim domu. nikt chyba nie lubi żyć w brudzie i nieporządku. Jedni mogą sprzątać co dziennie ani inni robią to co jakiś czas. Ja staram się na co dzień sprzątać i raz w miesiącu robię takie generalne porządki, dzięki temu nie zajmują mi one zbyt dużo czasu. Warto mieć porządek wokół siebie.

Close Menu