Skórzana torba retro

Niespecjalnie przepadam za wybieraniem prezentów dla swoich bliskich. Znam ich od podszewki, jednak sprawianie upominków jest dla mnie problematyczne. Zawsze wydaje mi się, że mają już wszystko! W przypadku wyboru podarunku dla mojej siostry było jednak inaczej. Od zawsze ubiera się w stylu vintage, więc postanowiłem jej sprawić piękną torbę, wykonaną w tej konwencji.

Skórzane torby w dawnym stylu

Torba skórzana vintageUwielbiam dawać prezenty bliskim, ponieważ cieszy mnie błysk w ich oczach i szeroki uśmiech rysujący się na twarzy. Problemem jest dla mnie jednak ich kupowanie. Nie cierpię na zbytki kreatywności, więc trudno wymyśla mi się to, co mógłbym sprawić swoim bliskim. W tym roku, kiedy zbliżały się urodziny mojej ukochanej siostrzyczki, sprawa prezentowała się jednak nieco inaczej. Od paru ładnych lat ubiera się ona całkowicie w stylu retro. Bardzo szanuję jej konsekwencję i pasję. Widać, że bardzo ją to cieszy. W związku z tym postanowiłem, że w tym roku prezentem ode mnie dla niej będzie torba skórzana vintage. Znalazłem piękny model w jednym z internetowych sklepów sprzedających artykuły w retro stylu. Była wykonana ze świetnej jakości materiałów. Nie wahając się długo, od razu ją zamówiłem, po to, by mieć pewność, że dotrze przed urodzinami siostry. Kiedy kurier zapukał do moich drzwi, byłem bardzo podekscytowany. Nie mogłem doczekać się miny siostry, kiedy zobaczy, jak piękną torbę jej sprawiłem.

Kiedy nadszedł wyczekiwany dzień urodzin mojej siostry, byłem bardzo radosny. Niemal od razu skierowałem się do jej pokoju, by wręczyć jej upominek. Gdy siostra odpakowała pudełko, w której znajdowała się świetna torba retro, uśmiech od razu pojawił się na jej twarzy. Rzuciła mi się w ramiona, bardzo dziękując za prezent. Niesamowicie mnie to ucieszyło!