Sklep z bielizną erotyczną

Sklep z bielizną erotyczną

Kiedy byłam u przyjaciółki w Warszawie to odwiedziłam wiele sklepów. U nas w miasteczku to tak ogromnego wyboru nie było. Z uwagi na fakt, że byłam chwilowo osobą bezrobotną wpadłam na pomysł, żeby właśnie otworzyć sklep z bielizną dla kobiet, bo u nas takich nie było. 

Spory wybór bielizny damskiej w sklepie

bielizna erotyczna damskaW sklepie, który odwiedziłam w Warszawie do kupienia była elegancka bielizna erotyczna damska i taką zamierzałam sprzedawać w swoim sklepie. Na własną rękę poszukałam producenta takiej bielizny i u niego zaopatrywałam się w cały asortyment. Wybierałam różną bieliznę, żeby moje klientki miały jak największy wybór. W moim sklepie była dostępna cała kolorystyka i wiedziałam, że klientek mi nie zabraknie. Sklep otworzyłam w pasażu handlowym, gdzie kręciło się najwięcej osób. Udało mi się wynająć lokal od kolegi mojego taty i dzięki temu płaciłam niższy czynsz. Do mojego sklepu zaglądało dużo kobiet w różnym wieku i właściwie każda z nich kupiła u mnie interesującą bieliznę. Wyjazd do przyjaciółki do dużego miasta zainspirował mnie to sprzedaży bielizny erotycznej i to mi się zdecydowanie opłaciło. O moim sklepie zrobiło się głośno w całym miasteczku a nawet kobiety z pobliskich wsi przyjeżdżały do mnie, żeby kupić sobie jakąś fikuśną bielizną. Często też zaglądali panowie, którzy chcieli sprezentować swoim żonom bieliznę erotyczną. Czasami nie znali rozmiaru i wtedy polecałam taką bieliznę, która była dostępna w rozmiarze uniwersalnym. Każdy był zadowolony z zakupów u mnie.

Przyjaciółka była zadowolona, że udało mi się rozkręcić interes i miałam pracę. Zarobki były całkiem znośne, ale miałam świadomość, że z czasem będę zarabiała jeszcze więcej. Najważniejsze, że bielizna, którą sprzedawałam podobała się moim klientom.

Close Menu