Przytulanka na urodziny dziecka

Kupienie dobrego prezentu na urodziny dziecka, szczególnie takiego, którego nie zna się dobrze, może być bardzo problematyczne. Ja stanęłam przed takim dylematem jak musiałam kupić coś fajnego dla swojej małej kuzynki. Widziałam ją wcześniej tylko raz, na chrzcinach, a teraz mała obchodziła już swoje pierwsze urodzinki.

Pluszowe przytulanki do spania

przytulanki dla dzieciNie zajmowałam się nigdy tak małymi dziećmi, nie wiedziałam co teraz jest modne, co wypada dać. Ubranek mała ma na pewno pełno, całe wyposażenie pokoika też, a dziecko jest jeszcze za małe, żeby się składać na jakiś większy prezent, taki jak rowerek czy biurko szkolne. Pomyślałam sobie zatem, że przytulanki dla dzieci to coś uniwersalnego, co zawsze można dać. Dzieci je uwielbiają, a jeden miś więcej nie zawadzi. Kojarzyłam jedynie że mała ma jakieś małe pluszaczki, a ja chciałam kupić takiego większego misia, z którym mogłaby później spać. Teraz będzie na niego jeszcze za mała, ale dla dzieci w tym wieku kupuje się rzeczy ,,na wyrost”, które będą im służyć w przyszłości. Przytulanki dla dzieci można znaleźć w różnych kolorach, rozmiarach, robi się je z różnych materiałów. Są nawet firmy robiące takie ze ścinków, czy ze starych ubranek dziecięcych. Ja zdecydowałam się jednak na klasycznego pluszowego misia z jasnym, beżowym futerkiem. Był on zrobiony z bezpiecznych materiałów i miał on nawet hipoalergiczny wkład, więc nie obawiałam się, że bobas źle na niego zareaguje. Pluszak miał także miłe w dotyku futerko.

Pluszowe misie mnie nie zawiodły. Maluchowi przytulanka się spodobała, choć jest dla niego na razie za duża. Jednak rodzice pochwalili mój wybór i powiedzieli, że bobas na pewno jak podrośnie to dostanie tego misia do spania. Ucieszyła mnie ta wiadomość, prezent był trafiony.