Przepiękna fotografia noworodków

Zdjęcia z dzieciństwa są zawsze unikalne. Z rozbawieniem oglądamy fotografie w beciku, w wózeczku, czy z umorusanymi czekoladą buźkami. Są cennymi pamiątkami na całe życie. Świetnym pomysłem jest skorzystanie z usług profesjonalnego fotografa. Na sesję można już iść z bardzo małym dzieckiem. Wielu fotografów oferuje sesje dla maluszków już pierwszych tygodniach życia.

Sesja dla Twojego noworodka

sesja noworodkowa śląskGdy urodziła się moja siostrzenica cała rodzina oszalała na jej punkcie. Było to pierwsze dziecko w rodzinie zarówno od strony mojej siostry, jak i jej męża. Dziadkowie pękali z dumy i rozpływali się nad małą. Rola matki chrzestnej przypadła mi. Nie lada wyzwanie, ale także ogromna radość. Na początek postanowiłam zrobić prezent młodym rodzicom. U znajomej fotografki za fajne pieniądze wykupiłam na prezent sesję dla małej. Sesja noworodkowa śląsk odbyła się zaledwie półtora tygodnia po narodzinach. Rodzice trochę się obawiali o swoją pociechę, ale warunki podczas robienia zdjęć były zapewnione z najmniejszą dbałością o szczegóły. W studiu panował spokój, a niezmącona cisza pozwalała malutkiej przespać całe wydarzenie. Do zdjęć dziecko zostało ułożone bardzo starannie, a cała konwencja miała przypominać małego skrzata lub elfika. Za gadżet posłużyła malutka czapeczka w kształcie kielicha fioletowego kwiatka. Później bobas został ułożony w koszu pełnym kwiatów z papieru. Na efekty musieliśmy trochę poczekać, ale było naprawdę warto – zdjęcia wyszły nieziemsko!

Wszyscy dziadkowie otrzymali parę fotografii z sesji. Ja również mam jedno przepiękne w ozdobnej ramce na kominku. Wszyscy żartujemy, że rośnie nam mała modeleczka. Chociaż teraz mała już nie jest tak spokojna i ciężko ją ustawić w bezruchu do zdjęcia. Polecam każdemu takie zdjęcia. Można sprawić, że najpiękniejszy i najdelikatniejszy okres zostanie zatrzymany na długo. A dzieci przecież tak szybko rosną.