Promuję nowe kremy do golenia

U nas w drogerii często wprowadzane są nowe i markowe produkty. Szefowa zawsze mnie wysyła na ich promowanie, ponieważ klienci mi ufają i zawsze udaje mi się ich namówić na jakiś zakup. Mam wysoki wskaźnik sprzedaży i zarabiam niezłą prowizję.

Kremami do golenia zainteresowało się wielu mężczyzn

kremy do golenia dla mężczyznTym razem do drogerii trafiły kremy do golenia dla mężczyzn, które są nowością na naszym rynku. Ucieszyłam się, że właśnie taki produkt będę promowała, ponieważ ojciec ostatnio pytał mnie, czy mamy coś interesującego do golenia. Na pewno będzie zachwycony jak powiem mu, że w pojawiły się nowe kremy do golenia dla mężczyzn w sprzedaży. Na początku cena jest bardzo niska, ażeby zachęcić jak najwięcej osób do zakupów. Dopiero po promocji ceny są regularne. Takie podejście jest bardzo dobre, bo dzięki temu więcej osób zakup nowy produkt w naszej drogerii. Od samego rana podchodziło do mnie wielu mężczyzn i interesowali się nowym kremem. Posiadałam wszystkie niezbędne informacje na temat promowanego produktu i mogłam je przekazać każdej zainteresowanej osobie. Sprzedałam tego dnia dwa kartony kremów do golenia i to zdecydowanie zadowalało szefową. Cały tydzień mam promować kremy do golenia dla mężczyzn i na pewno sprzedam większość zapasów jakie dostarczył nam producent. Tego dnia od razu zakupiłam jedną sztukę dla taty, żeby mógł sobie wypróbować tę nowość. Cieszył się, że o nim pamiętałam i tego samego wieczora ogolił sobie zarost. Krem mu od razu odpowiadał i mam przynieść większą ilość.

Po promocji sprzedaż nadal się utrzymywała na wysokim poziomie mimo regularniej ceny. Klienci obdarzyli zaufaniem nowy produkt i bardzo chętnie po niego sięgają. Naturalnie prowizja, którą dostałam była bardzo wysoka. Nawet szefowa dała mi dodatek.