Pracuję jako prywatny detektyw w Warszawie

Pracuję jako prywatny detektyw w Warszawie

Przez wiele lat pracowałam w policji. Na początku zaczynałam od najniższego szczebla kariery i od spraw obyczajowych. Z czasem przeniesiono mnie do działu morderstw i dawano coraz bardziej skomplikowana sprawy.

Detektyw – spełnienie moich marzeń

detektywBardzo mi się to podobało. Taka praca jako detektyw to było dla mnie spełnienie marzeń. Bardzo lubiłam swoją pracę i dawała mi ona wiele satysfakcji, szczególnie wtedy kiedy udało się zamknąć groźnego przestępcę. Wraz z moimi kolegami cały czas staraliśmy się dawać z siebie jak najwięcej. Jednak jak wszyscy prędzej czy później musieliśmy przejść na emeryturę.
Nie podobała mi się ta wizja i zwlekałam jak długo mogłam. Nie chciałam siedzieć całymi dniami w domu i nic nie robić. Chciałam nadal pracować jako detektyw Warszawa. Wtedy mój dawny partner w dochodzeniach powiedział, ze agencja detektywistyczna w której sam teraz pracuje poszukuje kolejnego detektywa i polecił mnie. Miał nadzieję, ze się zgodzę. Na początku nie byłam co do tego przekonana. Sądziłam, że taki prywatny detektyw w Warszawie będzie zajmował się tylko o rozwodami i innymi pomniejszymi sprawami. Mnie to nie interesowało. Na szczęście okazało się, że to profesjonalne biuro detektywistyczne, które zajmuje się najpoważniejszymi sprawami. To mi się spodobało. Poszłam zatem do tej agencji i dostałam, pracę. Tutaj nie musiałam awansować ani niczego udowadniać, bo miałam doświadczenie w policji.

Od razu zaczęłam pracować jako prywatny detektyw i robię to do tej pory. Nie jest to dokładnie to samo co w policji, ale i tak lepsze to niż siedzenie w domu na emeryturze i nic nie robienie. To był dobry wybór.