Parawan medyczny składany na kółkach

Parawan medyczny składany na kółkach

Jako lekarz specjalista prowadzący własny, prywatny gabinet muszę kierować się przede wszystkim dobrem pacjentów. Zawsze chciałam, żeby wizyty u mnie były dla nich jak najbardziej przyjemne i pomocne. W końcu nie po to tak długo studiowałam medycynę, żeby teraz nie wykorzystywać swojej wiedzy do leczenia. Jestem dumna z tego co osiągnęłam i chciałabym, żeby moi pacjenci również doceniali moje starania w dążeniu do poprawy ich zdrowia.

Parawan, dla komfortu pacjentów

parawan medyczny składanyMój gabinet jest ściśle przygotowany tak, aby zapewnić pacjentowi komfort wizyty. Mamy wygodny fotel i leżankę, których używamy wedle potrzeb. Dysponujemy najnowszej technologi wagą cyfrową i ciśnieniomierzem, który również ma za zadanie ułatwić pewne czynności. Jednak najbardziej dumna jestem ze strefy przebieralni. To duża część gabinetu, którą odgradza parawan medyczny składany wyposażony w maleńkie kółka dzięki, którym łatwo go przesuwać. Za zasłoną mamy bardzo intymna przestrzeń, gdzie pacjent, może się spokojnie rozebrać, a nawet w razie potrzeby skorzystać ze środków higienicznych i umywalki. Jest tam również możliwość skorzystania z jednorazowych butów, czy wacików higienicznych. Moi pacjenci bardzo sobie chwalą przestrzeń za parawanem, w końcu każdy z nas ma prawo do przestrzeni osobistej. Parawan pomaga im często przezwyciężyć strach przez pierwsza wizytą, albo wstyd z powodu przykrej dolegliwości.

Jako lekarz muszę leczyć ludzi, ale postawiłam sobie za punkt honoru, żeby robić to w sposób jak najbardziej profesjonalny i humanitarny. Szanuje bardzo swoich pacjentów i ich różne potrzeby. W moim zawodzie to ważne. Parawan medyczny, składany to nie jedyna rzecz, która zamierzam wprowadzić dla komfortu pacjenta. W miarę czasu planuje rozwijać się coraz bardziej i iść z postępem czasu.

Close Menu