Pamiątka ślubna w postaci fotografii

Termin waszego ślubu zbliża się wielkimi krokami. A wy chcielibyście mieć z tego pięknego wydarzenia niezwykłą pamiątkę w postaci zdjęć. Jednak nie do końca wiecie czym się kierować przy wyborze fotografa. Zaraz postaram się wam podpowiedzieć jak się do tego zabrać.

Jak znaleźć fotografa ślubnego?

fotograf ślubny gorzówWszystko macie już przygotowane – suknia ślubna i garnitur już czeka, zespół weselny i kamerzysta już zamówiony, tort wybrany, a obrączki ślubne kupione. Zawsze też marzyliście o pięknych zdjęciach z tego niezwykłego dla was dnia. Ale niestety nadal trudno jest się wam zdecydować na fotografa. Przede wszystkim skupcie się na fotografach z bogatym portfolio, którzy mają duże doświadczenie zawodowe. Dzięki temu nie będziecie się martwić, że coś pójdzie nie tak jak ma być. Warto zwrócić uwagę też, czy sesja plenerowa jest wykonywania w dniu przyjęcia weselnego. Z własnego doświadczenia polecam umówić się, np. dzień później, tak by się nie śpieszyć do gości. Na pewno nie należy decydować się na pierwszego fotografa, który pokaże się w przeglądarce internetowej po wpisaniu „fotograf ślubny gorzów”. Jest to pamiątka na całe życie, więc tym bardziej należy do tematu podejść poważnie. Warto pamiętać, że najlepsi mają terminy zajęte z dużym wyprzedzeniem, więc nie zdziw się, jak twój będzie już zajęty. Nie warto sugerować się ceną – nie zawsze wyższa oznacza lesze zdjęcia. Warto dopytać ile fotograf odda wam zdjęć obrobionych graficznie, czy oddaje je w postaci albumy, na płycie, czy w innej formie.  I oczywiście należy się ubezpieczyć – czyli podpisać umowę. Ona jest zabezpieczeniem zarówno dla was jak i dla samego fotografa.

Teraz już prawie wszystko wiecie na temat wyboru fotografa na ślub. Dzięki tym radom na pewno poczujecie się dużo pewniej przy tym trudnym wyborze. Pozostaje wam tylko zamówić termin, czekać na ten niezwykły dzień, a później cieszyć się pięknymi zdjęciami.