Nowocześnie umeblowany sklep odzieżowy

Nowocześnie umeblowany sklep odzieżowy

Urządzenie sklepu odzieżowego zleciła mi matka. Prowadziła ona kilka innych punktów w mieście i nie miała czasu, by się tym zająć osobiście. Od ośmiu lat z nią współpracowałem i wiedziałem doskonale jakie miała oczekiwania. Dlatego tak świetnie sobie ze wszystkim radziłem samodzielnie.

Zamówienie mebli sklepowych u najlepszego producenta

meble sklepowe producentSklep odzieżowy, który miałem umeblować był jednym z największych i potrzebowałem kompleksowego wyposażenia. Na szczęście dokładnie wiedziałem co zamówić oraz miałem pewność, że najlepsze meble sklepowe producent z Bydgoszczy oferował. Był on najlepszym przedsiębiorcą w branży, u którego matka już wcześniej zamawiała wyposażenie do swoich pozostałych sklepów. Zanim jednak wysłałem zamówienie do tego człowieka, to postanowiłem wszystko uprzednio ustalić z matką. Wiedziałem, że miała mało czasu, ale do otwarcia sklepu pozostał krótki okres a przecież wszystko musiało zostać dopięte na ostatni guzik. W większości zamówiłem regały oraz szafy otwarte z wieszakami. Zamówienie zawierało również wygodne kanapy a przymierzalnie były wyposażone w profesjonalny sposób. W zamówieniu nie zabrakło ani jednego mebla, co potwierdziła mi matka, która zapoznała się ze wszystkim. Wybrałem najlepszej jakości meble sklepowe, które może i nie były tanie, jednak dawały gwarancję, że się nie zniszczą. Poza odzieżą były również sprzedawane różne dodatki i one musiał zostać umieszczone na osobnych regałach, które były do tego przystosowane.

W dniu otwarcia sklepu było mnóstwo promocji, które miały przyciągnąć uwagę klientów. Ja skupiłem się na obserwacji wszystkiego, ponieważ chciałem mieć pewność, że nie brakowało niczego w wyposażeniu. Lada była dość długa, co ułatwiało pracę sprzedawcom. Byłem z tego zadowolony.

Close Menu