Nocleg we Władysławowie

Nocleg we Władysławowie

Zbliżają się wakacje, a ja wraz z mężem marzyłam o wyjeździe na urlop nad morze. Stwierdziłam, że jest to doskonały czas, ponieważ pogoda była obiecująca, a dodatkowo oboje planowaliśmy wziąć urlop. W końcu należało nam się po całym roku przepracowanym w pocie czoła. Wyjazd całą rodziną, wraz z dziećmi był czymś, z czego wszyscy się cieszyliśmy.

Poszukiwania noclegu nad Morzem Bałtyckim

noclegi władysławowo tanio domkiStwierdziliśmy, że warto wszystko zaplanować z wyprzedzeniem. W końcu pozwala nam to na dokładne przemyślenie naszych planów, a także na podjęcie odpowiednich decyzji. Początkowo ustaliliśmy, że Władysławowo jest odpowiednią miejscowością do spędzenia tam wakacji. Skoro już mieliśmy wybrane miejsce to należało pomyśleć o noclegu. Od razu wiedzieliśmy, że nie chcemy zatłoczonych hoteli, czy też pokoju w pensjonacie. Szukaliśmy czegoś innego, na przykład domku. Jeśli chodzi o noclegi Władysławowo tanio domki oferuje w wielu częściach tego miasta, My oczywiście zdecydowaliśmy się na domek jak najbliżej plaży. Obawiałam się, że cena za taki domek będzie naprawdę wysoka, zwłaszcza, że planowaliśmy wyjazd na cały tydzień. Na szczęście niepotrzebnie się martwiłam, ponieważ okazało się, że koszty wcale nie były duże! Domek był w doskonałym stanie. Okazało się, że po każdych gościach jest dokładnie sprzątany i konserwowany, dzięki czemu utrzymany był w doskonałym stanie. W domku znajdowały się wszystkie niezbędne akcesoria oraz przedmioty. Łazienka zachowana była w idealnym stanie.

Pobyt wspominamy bardzo przyjemnie. Spędzenie nocy oraz deszczowych dni w domku nie było dla nas utrapieniem, gdyż było to miejsce naprawdę przyjemne i dobrze wyposażone. Nawet w czasie deszczu nie nudziliśmy się, ponieważ w domku znajdował się telewizor i kilka płyt DVD, a także gra planszowa. Jesteśmy pewni, że jeszcze wrócimy w to miejsce!

Close Menu