Najlepsze gabinety z masażem w Łodzi

  • by

Bardzo wiele osób korzysta z zabiegów na ciało. Najbardziej popularne są masaże na twarz i plecy. Różnych salonów, które oferują profesjonale n masaże jest w całej Polsce coraz więcej. Wszystkie maja swoje strony internetowe z cennikiem, opiniami zadowolonych klientów. Na masaż trzeba się wcześniej umówić.

Polecane studia spa i urody

studio masażu łódźJeśli chodzi o polecane studio masażu Łódź ma takich gabinetów bardzo dużo. Coraz częściej nasze plecy są obciążone siedzącym trybem życia i 8 h w pracy siedzącej. Do najbardziej klasycznych masaży jakie wykonujemy w studiach jest masaż karku, twarzy oraz kręgosłupa. Masaż taki jest oparty na technikach masażu klasycznego, ma przede wszystkim działanie relaksujące i odprężające. Po masażu odczuwamy zmniejszenie napięcia mięśni twarzy, zwiększone jest ukrwienie skóry, co sprzyja usunięciu martwego naskórka. Podczas odmładzającego masażu twarzy pracujemy nad poprawą sprężystości mięśni twarzy, co powoduje powstawanie nowych wiązek kolagenu co bezpośrednio wpływa na poprawę elastyczności skóry twarzy. Systematycznie wykonywany masaż twarzy oraz dekoltu poprawia stan skóry i utrzymuje ją w świetnej kondycji. Masaż pleców może odbywać się przy użyciu ciepłych kamieni, gorącej czekolady, alg lub aromatycznych ciepłych olejków. Wszystkie masaże powinny być wykonywane w profesjonalnych gabinetach.

Cena za poszczególne masaże jest różna. Za relaksujący masaż twarzy i dekoltu zapłacimy około 80 złotych. Dla kobiet to właśnie masaż twarzy jest najczęściej polecany. Szczególnie jeśli są to kobiety po 40 roku życia. Masaże są bardzo często kupowane przez mężczyzn jako prezent dla swoich partnerek na przykład z okazji urodzin, świąt czy rocznicy ślubu. Niektóre studia oferują parom masaż walentynkowy dla par.