Moja opinia o puccini

Wiele osób zachwala walizki puccini. Chwalą je za to, że wykonane są z bardzo trwałych materiałów, są bardzo pojemne i w ogóle bardzo estetyczne. Postanowiłam sprawdzić, czy zachwyty moich znajomych są uzasadnione i zakupiłam tę walizkę. Pierwszym minusem tego towaru jest cena jak na mój gust jest zbyt wysoka, jednak jak kto co lubi.

Torebki puccini – czy warto je zakupić?

torebki pucciniNa samym początku chciałam wycofać się z zakupu, jednak stwierdziłam, że skoro mam przetestować to już to zrobię. No cóż. Powiem szczerze, że jestem zadowolona i w sumie nie żałuje wydanych pieniędzy na ten typ walizki. Dlatego do kolekcji kupiłam sobie dwie torebki puccini najtaniej idzie znaleźć je w sklepach internetowych. Jedną dużą a drugą małą. Są świetne i pasują do każdej stylizacji. Już rozumiem zachwyty moich znajomych. Sama do nich dołączam.Przede wszystkim zadowolona jestem z tego, że mają one niepozorne, ale duże dno. Dzięki temu przy oczywiście ładnym i dokładnym złożeniu swoich ciuchów możemy włożyć naprawdę wiele. Plus za wszystkie dodatkowe przegródki, które bez problemu są w stanie pomieścić każde, nawet najmniejsze rzeczy i nie sprawić, że są one porozrzucane w totalnym nieładzie. Zawsze byłam fanką walizki march, ponieważ w nich mieściło się wszystko czego potrzebowałam. Jednak często ulegało w nich do popsucia kółek, i często trzeba było je wymieniać.

 

W puccini nie ma tego, problemu ponieważ kółka są zrobione z wytrzymałych materiałów. Polecam tę walizkę każdemu, kto bardzo często podróżuje. Dzięki temu, że jest ona odporna na różnego rodzaju uderzenia, a także stworzona z nieprzemakalnego materiału nie są jej straszne żadne zmiany pogody.