Modne manicure w Warszawie

Modne manicure w Warszawie

Są pewne części ciała kobiecego, których nie ukryjemy w kontakcie z drugą osobą. Mowa tu o twarzy i dłoniach. Aby dłonie nie wyglądały na zniszczone, trzeba je odpowiednio pielęgnować i przede wszystkim zakładać rękawiczki do prac domowych.

Jaki jest najmodniejszy manicure w Warszawie?

manicure warszawa praga południeDetergenty szkodzą naszym dłoniom, bo je wysuszają przyczyniając się do rozdwajania paznokci i ich łamliwości. Jeżeli będziemy myli naczynia bez rękawiczek, to prawie każdy lakier po paru dniach zacznie się odklejać od płytki paznokcia. Jeżeli chcemy sobie zrobić trwały manicure Warszawa Praga Południe jest regionem gdzie działają najlepsze salony kosmetyczne. Obecnie najmodniejsze są paznokcie wypiłowane na kształt migdału z lekko połyskującym lakierem. Ale też klasyka jest modna, bo ponadczasowe manicure francuski zawsze będzie na topie. Ale pielęgnacja paznokci nie kończy się na pomalowaniu paznokci, bo ważne są też różne zabiegi na dłonie, które odżywiają i wygładzają skórę. Dłonie są bardzo często narażone na działanie promieni słonecznych, które je wysuszają, dlatego przed wykonaniem manicure, cała skóra rąk jest głęboka nawilżana. Dokładnie wycięte skórki wokół płytki paznokcia, idealnie wypiłowany kształt paznokcia, oraz gładka powierzchnia płytki, pozwala na łatwe nałożenie lakieru, który znacznie dłużej się utrzymuje i nie odpryskuje. W Warszawie najczęściej kobiety wybierają manicure hybrydowy, który polega na utrwalaniu wybranego koloru pod specjalną lampą dającą światło ultrafioletowe.

Do salonów na warszawskiej Pradze zjeżdżają klientki z całej Warszawy. Kosmetyczki wykonują tu klasyczne manicure z efektownymi zdobieniami, hybrydowe, japońskie, lub wykonują tipsy. Usługi w tym miejscu nie należą do najtańszych, ale są wysokiej jakości.

Close Menu