Lustra z oświetleniem led w promocyjnej cenie

Lustra z oświetleniem led w promocyjnej cenie

Sklep z lustrami i oświetleniem założył mój dziadek. Później zarządzał nim mój ojciec i teraz przyszedł czas na mnie. Był to rodzinny biznes, który od samego początku doskonale prosperował. Wiedziałem jak zarządzać sklepem, żeby dużo zarabiać i radziłem sobie doskonale.

Obniżenie ceny lustra z oświetleniem led 

lustro led 80x60Wprowadziłem zmiany w sklepie, których wcześniej nikt nie robił. Postanowiłem, że co jakiś czas będę konkretne produkty sprzedawał w obniżonych cenach a miało to na celu zachęcenie klientów do zakupów. W tym miesiącu uznałem, że będzie to lustro led 80×60, które było nowocześnie wykonane i wzbudzało spore zainteresowanie. Na magazynie zostało mi tylko kilkanaście tych luster i dlatego właśnie postanowiłem obniżyć cenę. Przeliczyłem jak się to opłaci i dlatego wprowadziłem trzydziestoprocentową obniżkę cen. Sam w domu miałem takie lustro z oświetleniem led i byłem nim zachwycony. Obniżka cen zdecydowanie mi się opłaciła, bo klienci dzięki temu chętniej decydowali się na zakup takiego lustra. Wszystkie egzemplarze wystawiłem w sklepie i informowałem klientów, że nie mam więcej na stanie magazynowym. Ten, kto był zainteresowany lustrem decydował się na zakup, gdyż nie chciał ryzykować, że lustro nie będzie dostępne i nie zdąży go nabyć. Wiedziałem co robić, żeby zachęcić klientów do kupna a lustra z oświetleniem były modne i stylowe, dlatego ludzie tak chętnie się na nie decydowali. Wszystkie lustra udało mi się sprzedać w stosunkowo krótkim czasie.

Ojciec początkowo nie pochwalał tego, że regularnie wyprzedawałem jakieś produkty, ale jak zobaczył jak dobrze na tym zarabiam, to zmienił zdanie. Uznał, że myślę nowocześnie i wychodzę na przeciw oczekiwaniom klientów. Dlatego właśnie tak doskonale szło mi z tym biznesem.

Close Menu