Leczenie przepukliny u dziecka u prywatnego chirurga dziecięcego

Obaj moi synowie od niemowlęctwa mieli problemy zdrowotne, które wymagały leczenia chirurgicznego. Na szczęście mam sprawdzonych lekarzy, do których chodzę prywatnie, bo najważniejsze jest dla mnie zdrowie dzieci.

Pomoc chirurga w leczeniu przepukliny

Chirurg stomatolog WrocławLekarze, którzy zajmowali się moim drugim synem leczyli też pierwszego, który cierpiał z powodu wnętrostwa. Leczenie hormonalne nie przyniosło spodziewanych efektów i konieczne było mechaniczne przesunięcie niezstąpionego jądra do moszny, żeby w przyszłości maluch nie miał problemów z bezpłodnością i był w mniejszym stopniu narażony na nowotwór jądra. Drugi synek już w ciągu pierwszych miesięcy miał problem z przepukliną. Najpierw była przepuklina pępkowa, która na szczęście niedługo sama się cofnęła, potem jednak przyszedł kolejny kłopot: przepuklina pachwinowa. Tym razem sprawa była o wiele poważniejsza. Przez prawie dwa tygodnie razem z mężem zajmowaliśmy się odprowadzaniem przepukliny u Adasia, zwykle kiedy spał albo tuż po kąpieli, gdy był zrelaksowany a mięśnie rozluźnione. Baliśmy się jednak uwięźnięcia jelita i dlatego szybko zdecydowaliśmy się na leczenie operacyjne. Chirurg dziecięcy, który się tym zajmował, to prawdziwy profesjonalista, bardzo dobrze zajął się naszym synkiem i w ciągu kilku dni po zabiegu mogliśmy już wrócić do domu. Problem już na szczęście więcej się nie pojawił. Mamy zaufanie do lekarzy z tamtego ośrodka i wiemy, że leczenie u nich jest warte tego, ile trzeba za nie zapłacić. Sama z mężem byłam już kilka razy u tamtejszego stomatologa.

Ja na wybielanie martwego zęba, a on po implant zęba, który stracił w czasie wypadku podczas gry w piłkę. Oboje jesteśmy z tego zadowoleni, bo jego ząb wygląda bardzo naturalnie i nikt nawet się nie domyśla, że to implant, nie prawdziwy ząb.

Więcej znajdziesz na http://sky-med.com.pl