Kardiolog i ginekolog przywracają wiarę w służbę zdrowia

Kiedy rodzą się dzieci, stają się dla rodziców największym skarbem o który troszczą się i dbają. Ale gdy dzieci dorosną i sami zakładają rodziny, rodzice stają się z każdym rokiem starsi i z czasem sami potrzebują troski.

Kardiolog z ginekologiem uratowali zdrowie babci

ginekologStarsi ludzie starają się nie uskarżać aby nie sprawiać kłopotu bliskim i dlatego zdarza się, że ich schorzenia są zbyt późno zdiagnozowane. Tak właśnie stało się z moją babcią która mieszka w swoim ukochanym mieście Łódź, babcia zawsze czuła się młoda, sprawna i nie chciała od nikogo pomocy. Jednak pewnego dnia, gdy przyjechaliśmy do niej z wizytą, zauważyliśmy, że jest blada i małomówna, a to do niej niepodobne. Ale na szczęście przyjmował kardiolog w Łodzi i szybko zawieźliśmy babcię na wizytę. Lekarz okazał się rzetelnym specjalistą, wykonał na miejscu badanie EKG, następnie Echo serca i stwierdził stan przedzawałowy w wyniku choroby niedokrwiennej serca. Skierował babcię do szpitala, w którym sam też pracuje, szybko przetransportowaliśmy ją do szpitala. Prawidłowo postawiona diagnoza ułatwiła lekarzom ze szpitala podjęcie odpowiedniego leczenia. Pan doktor jest człowiekiem wsłuchującym się w pacjenta, a jego serdeczne podejście do ludzi, przywraca wiarę w naszą służbę zdrowia. Babcię podczas pobytu w szpitalu, przebadał również endokrynolog, który stwierdził niedoczynność tarczycy. Lekarz prowadzący zalecił konsultację którą miał przeprowadzić ginekolog, babcia jest osobą starszą i trochę się buntowała, ale przekonaliśmy ją, że to konieczne i zgodziła się, na szczęście doskonały ginekolog – Łódź nie stwierdził żadnej choroby. Kardiolog z Łodzi sprawił, że babcia stała się znowu sprawnym i aktywnym człowiekiem, ten człowiek nie tylko leczy serca ale sam ma wielkie i dobre serce dla pacjentów.

Gdy babcia jeszcze pracowała korzystała z badań jakie oferowała medycyna pracy w Łodzi, teraz jest na emeryturze i nie poddawała się badaniom kontrolnym, czego skutkiem są wykryte choroby. Medycyna pracy w Łodzi, przeprowadza skuteczną diagnostykę i profilaktykę zdrowotną.