Jakim rowerem jest Level B5?

Jakim rowerem jest Level B5?

 

Wybór odpowiedniego roweru górskiego jest na polskim rynku dość prosty. Należy zapoznać się z parametrami poszczególnych modeli, które nas interesują, następnie porównać zagraniczne wersje z polskimi odpowiednikami i dokonać wyboru, który jest korzystniejszy cenowo.

Krossy – polskie rowery górskie

kross level b5Wśród wielu polskich producentów, firma Kross wyróżnia się zdecydowanie. Ma ono za sobą dwadzieścia lat doświadczenia na rynku. Z powodzeniem prowadzi ekspansję na rynki zagraniczne, co w przypadku polskich producentów jest trudne do osiągnięcia. Sportowy rower górski Kross Level B5, to szerokie, duże, dwudziestodziewięcio calowe koła. Lekka, nowoczesna rama z aluminium, dba o stabilność i wytrzymałość całej konstrukcji. Jeden z największych atutów B5, to nowoczesny układ napędowy, oparty o tylną przerzutkę. Jest precyzyjny i niezawodny. Level ma napęd trzydziesto – biegowy, co stanowi rzadkość wśród polskich producentów. Sportowa geometria tego roweru, pozwala na jeszcze szybszą i bardziej efektywną jazdę. W warunkach terenowych bezpieczeństwo zapewniają nam nie tylko szerokie koła i markowe opony, lecz również hamulce tarczowe. Te użyte w Levelu B5 są jednymi z najlepszych i gwarantują płynne, mocne hamowanie w każdych warunkach. Jeżeli chcemy zakupić ten rower, zróbmy to w popularnym sklepie internetowym, który może się poszczycić nieskazitelną opinią. Wtedy mamy pewność, że przesyłka dotrze do nas szybko, a towar będzie w stanie fabrycznym. Mamy też możliwość zwrotu bez podawania jego przyczyny.

Kross to już w pełni rozpoznawalna marka. Firmę wypromowały produkty, a nie firma promowała swoje produkty – to zdanie pokazuje jak bardzo klienci poznali się na tej marce, nagradzając ją swoim zaufaniem. Co zresztą potwierdzają statystyki sprzedażowe Krossa.

 

Close Menu