Jakie nasiona są najlepsze?

Jakie nasiona są najlepsze?

W naszym kraju absolutnie legalne jest kupowanie, sprzedawanie, jak też i posiadanie nasion marihuany. Natomiast surowo zakazana jest jej produkcja, czyli uprawa. Natomiast nasiona są sprzedawane jako artykuły kolekcjonerskie, przyprawy, a także materiał do wyrobu kadzideł. 

Ziarna popularnych odmian marihuany 

blue cheese nasionaSklepy internetowe, które zajmują się dystrybucją ziaren marihuany mają w swojej ofercie setki odmian tej rośliny. Natomiast najlepiej sprawdzają się te bardziej renomowane, jak na przykład Blue Cheese. Jest to odmiana, która powstała ze skrzyżowania dwóch innych, również bardzo znanych odmian, Blueberry oraz Original Cheese. Blue Cheese uchodzi natomiast za jedną z najlepszych i najsilniej działających odmian. Jej zaletą jest również oryginalny, wyrazisty, jagodowy smak, który przypadnie do gustu nawet wszystkim koneserom smakowych gatunków marihuany. Blue Cheese, mimo tego, iż osiąga niewielkie rozmiary (nieco mniej niż metr), daje naprawdę przyzwoity plon, najczęściej w ilości około sześciuset pięćdziesięciu gramów. Czas kwitnienia tej rośliny jest bardzo krótki, a poziom THC przekracza w nich dwadzieścia procent. Jeżeli zainteresowała nas odmiana Blue Cheese nasiona tej rośliny to relatywnie nieduży koszt. Bowiem pojedyncze ziarno to wydatek około trzydziestu pięciu złotych, a gdy zdecydujemy się na zakup dziesięciu ziaren, to ich koszt wyniesie około dwustu dziewięćdziesięciu pięciu złotych, czyli obniżamy koszt pojedynczego nasiona do dwóch złotych i dziewięćdziesięciu pięciu groszy. 

Odmiana Blue Cheese jest niezwykle popularna na całym świecie. Nie tylko ze względu na bardzo duże plony, ale także ze względu na wyraźny, mocno jagodowy smak. Nasiona tej odmiany dostaniemy bez problemu w niemal każdym sklepie internetowym.

Close Menu