Idealne przedszkole dla mojego pieska

Idealne przedszkole dla mojego pieska

 

Zawsze marzyłam o tym by mieć psa, kocham zwierzęta a psy wydają się być najbardziej kontaktowe. Bardzo podobają mi się charty, to też postanowiłam, że takiego psa sobie zakupię. Jest wiele odmian tej rasy, jednak zdecydowałam, że chciałabym mieć charta średniej wielkości. Zdecydowałam się na charta angielskiego, jest on niewielki i może spokojnie mieszkać w małym mieszkaniu.

Profesjonalne psie przedszkole w Warszawie

przedszkole dla psów WarszawaSwojego psa zakupiłam, gdy miał cztery miesiące, okazał się być niesamowicie słodkim szczeniaczkiem. Młode psy zazwyczaj są bardzo rozbrykane i pełne energii, mój oczywiście też taki jest, jako że jestem jego jedyną właścicielką opiekuję się nim sama. Postanowiłam, że znajdę dla niego przedszkole dla psów Warszawa, taki pomysł podrzuciła mi moja koleżanka, której pies również był w przedszkolu. Okazało się, że zmienił się nie do poznania. Podobno nauczono go tam wielu przydatnych komend. Mój pies ma problem z chodzeniem na smyczy, gdy wychodzę z nim na spacery ciągnie mnie niemiłosiernie. Najbardziej zależało mi, więc na tym by nauczono go tam poprawnego chodzenia na smyczy. Okazało się, że takie przedszkole jest bardzo niedaleko miejsca, w którym mieszkam. Szybko skontaktowałam się z ludźmi prowadzącymi przedszkole i ustaliliśmy wszystkie szczegóły. Mój piesek miał uczęszczać do niego trzy razy w tygodniu. Za pierwszym razem był bardzo zdezorientowany, nie chciał zostawać sam beze mnie, lecz już po jakimś czasie bardzo zintegrował się z innymi psami i polubił to miejsce.

Już po krótkim czasie zauważyłam pozytywne zmiany w zachowaniu mojego psa. Nauczył się kilku ciekawych komend, oraz przestał mnie ciągnąć na spacerach. Teraz chodzi grzecznie przy mojej nodze i nawet nie próbuje się wyrywać. Okazało się, że jest bardzo mądrym zwierzęciem, gdyż szybciej niż inne psy przyswaja nowa wiedzę. Jestem bardzo zadowolona z przedszkola, do którego go posłałam.

 

Close Menu