Gumowe dywaniki do auta rodzinnego

Moja mama posiada bardzo fajny samochód, jest to jedna z nowszych Hond. Współdzielę go razem z nią, jest to niesamowicie przydatny samochód rodzinny, który wyróżnia się swoją sprawnością i dobrymi osiągami. Na szczęście mama pozwala mi jeździć swoim samochodem kiedy tylko chce, dlatego też czuje się jakby był praktycznie mój i zależy mi na właściwym zadbaniu o niego.

Dopasowanie odpowiednich dywaników do rodzinnej Hondy

dywaniki gumowe do hondyW przeciwieństwie do mojej mamy, jestem bardzo czystą osobą, dlatego też moją rolą było dbanie o czystość w samochodzie. Regularnie go sprzątam oraz sprawdzam stan wszelkich elementów zainstalowanych wewnątrz niego. Wszystko jest bardzo sprawne, jednak mieszkamy na wsi i dość dużym problemem jest duża ilość błota, co przekłada się na nieczysty samochód. Zdecydowałem się na dywaniki gumowe do Hondy, bo te materiałowe od producenta kompletnie nie dawały sobie rady. Nie ma to jednak jak gumowy dywanik, który sprząta się znacznie lepiej od tekstylnego. Tamte przesiąkały wodą i musiałem dokładnie czyścić je ręcznie co zajmowało sporo czasu, a podłoga w aucie i tak była brudna. Dywaniki gumowe wystarczy wyjąć z samochodu i można przepłukać je wężem z wodą, chwila moment i są kompletnie czyste. Jest to ich ogromna zaleta, dlatego tez zacząłem się nad nimi rozglądać aby zastosować to rozwiązanie także w naszym samochodzie. Odkąd je mam to jestem bardzo zadowolony, samochodu nie trzeba tak często sprzątać a błoto nie wydostaje się poza gumowy dywanik.

Był to zdecydowanie jeden z lepszych zakupów związanych z moim samochodem. Nie dość że dywaniki gumowe w mojej Hondzie prezentują się wyśmienicie to jeszcze znacznie ograniczają ilość zabrudzeń na podłodze pojazdu. Guma nie nasiąka i łatwo się ją czyści co jest jej niewątpliwą zaletą z której notorycznie korzystam, gdy łatwo czyści mi się samochód.