Gdzie w Żywcu znajdę dobrego dentystę?

  • by

Niedawno przeprowadziłam się do Żywca. Nie znałam tutaj żadnego dobrego dentysty, do którego mogłabym udać się z bólem zęba. Kilka dni temu rozbolał mnie ząb. Myślałam, że mi szybko przejdzie, ale doszłam do wniosku, że jednak bez interwencji lekarza się nie obędzie. Musiałam więc znaleźć dobrego dentystę z Żywca, który by mnie szybko przyjął.

Poszukiwania dobrego dentysty z Żywca

dobry dentysta żywiecStwierdziłam, że poszukam dentysty na internecie. Może uda mi się znaleźć kogoś kto przyjmuje w trybie pogotowia dentystycznego. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: dobry dentysta żywiec, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko zauważyłam, że jest jeden lekarz dentysta z Żywca, który ma same pozytywne rekomendacje klientów. Przede wszystkim jest to dentysta z wieloletnim doświadczeniem w swojej specjalizacji. Poza tym wiele klientów chwaliło go za szybkie terminy i brak kolejek przed gabinetem. Sporo osób zwracało też uwagę na to, że posiada on w swoim gabinecie specjalistyczny sprzęt dentystyczny i stosuje nowatorskie metody leczenia. Przyjmował on w swoim gabinecie stomatologicznym zarówno prywatnie, jak i w ramach ubezpieczenia zdrowotnego. Zachęcona tak pozytywnymi komentarzami na jego temat od razu zdecydowałam się umówić do niego na wizytę. Na szczęście nie miał on zbyt długich terminów oczekiwania i przyjął mnie już następnego dnia. Byłam bardzo zadowolona z wizyty w jego gabinecie.

Przede wszystkim ten dentysta przyjmował w gabinecie w samym centrum Żywca, dzięki czemu nie miałam problemów z tym, żeby dotrzeć na miejsce. Poza tym był to bardzo dobry i przyjemny dentysta, który leczył naprawdę bezboleśnie i bardzo dokładnie sprawdził stan mojego uzębienia. Na miejscu wykonywał on również wszystkie konieczne badania takie jak rentgen jamy ustnej.