Dzięki wymianie silnika mogłem korzystać z łodzi

Dzięki wymianie silnika mogłem korzystać z łodzi

Ojciec kupił mały domek nad jeziorem i często tam wyjeżdżałem. Uwielbiałem łowić ryby i było to idealne miejsce na wypoczynek. Ojciec często mi towarzyszył podczas wyjazdu, ale na ryby wybierałem się sam, bo ojciec za tym nie przepadał. Wolał siedzieć na tarasie i cieszyć się naturą. 

Zakup używanego silnika elektrycznego do łodzi

silnik elektryczny do łodziPewnego razu jak zajrzałem do szopy gdy byłem w domku nad jeziorem to znalazłem tam łódź. Ojciec nie wiedział nic o niej, bo do szopy w ogóle nie zaglądał. Od razu wyciągnąłem łódź, bo chciałem wypłynąć na jezioro. Niestety nie działał silnik, ale cała reszta była sprawna. Postanowiłem więc kupić jakiś używany silnik elektryczny do łodzi, żeby moc wypływać na jezioro na ryby. Ojciec zaskoczył się jak zobaczył tę łódź. Od razu podpowiedział mi, że niedaleko był sklep z używanymi częściami i możliwe, że dostępny tam był silnik elektryczny do takiej łodzi. Pojechałem tam natychmiast, bo potrafiłem sam wymienić silnik w łodzi i chciałem zająć się tym jak najszybciej. Miałem sporo szczęścia, ponieważ w sklepie dostępny był taki sam silnik elektryczny, którego potrzebowałem. Cena była zaskakująca niska jak na silnik w tak dobrym stanie. Kiedy wróciłem do domu to ojciec nawet nie był zaskoczony, że udało mi się ten silnik kupić. Pomagał mi podczas wymiany i siedzieliśmy nad tym do późnych godzin wieczornych. Następnego dnia już łódź posiadała sprawny silnik i wyruszyłem na jezioro. Pogoda była cudowna i mogłem cieszyć się łowieniem ryb.

Z łodzi korzystałem bardzo często i czasami ojciec wypływał ze mną na jezioro. Mógł wtedy sobie spokojnie poczytać książkę kiedy ja łowiłem ryby. To był cudownie spędzony czas na łonie natury i odpoczywałem tam jak nigdzie indziej. Zakup domku był świetnym pomysłem.

Close Menu