Dywanik samochodowy w oplu kolegi

Praktycznie odkąd tylko pamiętam jeżdżę oplem astrą. Nigdy nie inwestowałem w niego większych pieniędzy – służył mi jedynie do przemieszczania się z punktu A do punktu B. Ostatnio jednak mój kolega kupił sobie podobny samochód, w którym jedna rzecz wyjątkowo mi się spodobała.

Wymiana dywaników samochodowych w oplu astrze

dywaniki samochodowe opel astraJako znawca tego modelu zostałem poproszony o objechanie się nim i ocenę jego stanu. Musiałem przyznać, że ktoś naprawdę dbał o ten samochód. Moją uwagę zwróciło jednak coś innego – dywaniki samochodowe. Były zupełnie inne niż te, które ja miałem w swoim samochodzie. Kolega powiedział, że kupił je osobno – to była pierwsza rzecz, którą postanowił wymienić. Od razu zapytałem o adres sklepu, ale okazało się to zbędne. Gdy w grę wchodziły dywaniki samochodowe opel astra był na tyle popularny, że praktycznie w każdym sklepie tego rodzaju mogłem z łatwością je dostać. Poszedłem więc do pierwszego z nich i zapytałem o konkretny rodzaj dywaników. Okazało się, że były na stanie, i nie były wcale drogie. Nie zastanawiając się ani chwili kupiłem je. Na parkingu przed sklepem wziąłem stare dywaniki i włożyłem je do bagażnika, po czym rozłożyłem w samochodzie swój najnowszy zakup. Choć w teorii dywaniki nie zmieniają wiele, tutaj różnica była całkiem spora. Żałowałem, że nie zabrałem się za to wcześniej, ale prawda jest taka, że nie miałem skąd dowiedzieć się, że tak wiele się dzięki temu zmieni. Postanowiłem pomyśleć nad tym, co jeszcze mógłbym zmienić w moim samochodzie, by nieco go odświeżyć.

Po zawieszeniu nowych choinek zapachowych, założeniu pokrowców na fotele oraz nałożeniu folii przyciemniającej na tylne szyby samochodu, stwierdziłem, że żadna zmiana nie da tyle, ile dały dywaniki. Jeśli chciałem kolejnych większych zmian, musiałem pomyśleć nad wymianą felg.