Drukowanie na koszulkach sposobem na nudę

Drukowanie na koszulkach sposobem na nudę

Odkąd zostałam mamą większość czasu spędzam w domu. Co prawda mój mąż prowadzi przynoszący wysokie dochody i biznes i pieniędzy nam nie brakuje, jednak ja zwyczajnie się nudzę. Zawsze byłam przyzwyczajona do kreatywnego wykorzystywania czasu. Za namową koleżanek postanowiłam więc otworzyć własną działalność gospodarczą, którą mogłabym prowadzić w domu. 

Sprzedaż koszulek z nadrukiem

nadruki na koszulkiJestem osobą, która zawsze uwielbiałam być w ruchu. Pomagałam rozkręcić biznes mojemu mężowi. Dzięki naszej wspólnej pracy przynosi on teraz bardzo przyjemne zyski. W sumie nie musielibyśmy z mężem już pracować, ale firma stała się naszą pasją. Niestety ja już nie mogę uczestniczyć w jej prowadzeniu, bo to wiązałoby się z ciągłymi wyjazdami. A ja zostałam niedawno mamą. Muszę więc większość czasu spędzać w domu. Moja natura nie pozwala mi jednak na nic nierobienie. Dlatego, trochę za namową znajomych, postanowiłam otworzyć w domu małą działalność gospodarczą. I tak od jakiegoś czasu robię nadruki na koszulki i sprzedaje je wysyłkowo za pomocą jednej ze stron Internetowych. Ku mojemu zaskoczeniu mam dość sporo zamówień. Głównie dlatego, że zbliża się lato i ludzie chcą mieć się w co ubrać. A koszulka z ciekawym nadrukiem jest fajną alternatywą. Nadruki wykonuje albo według konkretnych szablonów albo na indywidualne życzenie. Bardzo często zdarza mi się robienie nadruków w postaci zdjęć na koszulkach. Dosyć popularne są też zabawne napisy. Koszulki zamawiane są też często jako forma upominku.

Mimo tego, że urlop macierzyński zmusił mnie do siedzenia w domu, to i tak znalazłam sobie kreatywne, przy okazji zarobkowe zajęcie. Od jakiegoś czasu robię nadruki na koszulkach. Są to różnego rodzaju obrazki, napisy, a nawet coraz częściej zdjęcia. Gotowe koszulki wysyłam zazwyczaj pocztą albo kurierem. 

Close Menu