Dron z kamerą jako prezent na Wielkanoc

Dron z kamerą jako prezent na Wielkanoc

Od dłuższego czasu zastanawiałam się, co mogę kupić mojemu mężowi na Wielkanoc. Wiedziałam, ze ostatnio on się złożył w moimi rodzicami na duży prezent dla mnie na Boże Narodzenie, więc ja postanowiłam złożyć się na Wielkanoc z jego rodzicami na większy prezent dla niego. Pozostał tylko problem co mu kupić.

Jak doszło do tego, że kupiłam quadrocopter?

quadrocopterNasz budżet w końcu wynosił prawie dwa tysiące złotych, to bardzo dużo jak na prezent. Pozostało jednak zastanowić się co możemy mu kupić. Nasz samochód działa sprawnie, niczego w domu nam nie brakuje. Mąż nie lubi się wystawnie ubierać i używa mało kosmetyków. Dopiero co kupił sobie nowy sprzęt do majsterkowania, które jest jego pasją, więc to odpadało. W końcu kiedy przeglądałam strony internetowe natknęłam się na drony do składania. To było coś idealnego dla męża. Nie dosyć, że lubi majsterkowanie to jeszcze lubi takie różne gazety technologiczne. Dodatkowo w tym sklepie były różne części, które można było sobie dopasować. Nie wiedziałam jednak czym powinnam się kierować. Zdecydowałam się na pomoc eksperta. Napisałam do sklepu i powiedziałam, że chcę kupić mężowi dron mjx x102h do składania i nie wiem co wybrać. Pan w sklepie był bardzo miły i wszystko mi wytłumaczył. Wybrałam dobry silnik i obudowę, jak również korzystne zasilanie. Reszta będzie należała do męża. Części można wymieniać, dokupywać, na przykład jeśli chciałby mieć dron z kamerą. To najlepszy prezent.

Zapakowałam wszystko i czekałam do Wielkanocy. Na szczęście prezent bardzo dobrze się spodobał i mąż od razu chciał zająć się składaniem drona. Ważne, że mu się podobało i wszystko działało.

Close Menu