Do jakiej restauracji zaprosić dziewczynę

Marcelina była wyjątkową dziewczyną i zasługiwała na wszystko co najlepsze. Długi czas zabiegałem o jej względy, ale nie chciałem niczego zepsuć. Udało mi się z nią nawiązać znajomość, którą sobie ceniłem. W końcu odważyłem się zaprosić Marcelinę na randkę a ona się zgodziła.

Kolacja w luksusowej restauracji

restauracja żninZamierzałem zaprosić Marcelinę w bardzo wyjątkowe miejsce, ponieważ miała to być dla niej niezapomniana randka. W planach miałem spacer a później kolację w jakiejś dobrej restauracji. Rzadko chodziłem do restauracji na jedzenie i stąd nie znałem żadnego luksusowego miejsca. Wiedziałem, że była taka jedna restauracja żnin, o której słyszałem wiele dobrego. Zlokalizowałem szybko tę restaurację i wybrałem się do niej sam, żeby ocenić klimat i sprawdzić menu. Marcelina była wegetarianką i musiałem się upewnić, czy w restauracji serwowano tego typu potrawy. Kiedy wszedłem do środka to od razu mi się spodobało. Wszędzie było czysto i panowała spokojna atmosfera. Mimo muzyki w tle można było swobodnie prowadzić rozmowę. W menu było mnóstwo ciekawych pozycji i już wiedziałam, że Marcelinie to miejsce się na pewno spodoba. Od razu zarezerwowałem stolik dla dwóch osób i mogłem nawet sobie wybrać, który mi odpowiadał. Wybrałem stolik na końcu sali pod oknem, gdzie panowała w mojej ocenie najbardziej kameralna atmosfera. Kolację zaplanowałem na godzinę dziewiętnastą. Była to odpowiednia pora. W dniu randki byłem podekscytowany, bo wybrałem jedną z najlepszych restauracji.

Marcelinie w restauracji bardzo się podobało i była zachwycona, że wybrałem to miejsce. Opłaciłem rachunek za całą kolację i były to dobrze wydane pieniądze. Jedzenie było smaczne, obsługa znakomita a restauracja stała się moją ulubioną. Nie raz tam jeszcze wrócę.