Decoupage – co kupić?

Decoupage – co kupić?

Szkoły podstawowe mają w obowiązku zaopatrzyć się w różnego rodzaju akcesoria, które pozwolą najmłodszym na rozwijanie ich kreatywności, a także pasji, jakie rodzą się nierzadko już w tak młodym wieku. Dyrektorzy szkół korzystają więc często z usług hurtowni online, w jakich można zakupić między innymi farby do decoupage. 

Farba akrylowa w tubkach 

farby akrylowe do decoupage w tubceFarby akrylowe są bardzo uniwersalne. Można je użyć na wielu powierzchniach, dzięki czemu nie musimy zakupować wielu różnorodnych farb, by przeprowadzić z dziećmi zajęcia plastyczne. Farby akrylowe do decoupage w tubce są najczęściej wybieranym produktem. Są bardzo trwałe i długo trzymają się na materiałach, na które je nanosimy. Dodatkowo można zakupić naprawdę wiele rodzajów takich farb. Istotną rolę odgrywa ilość kolorów, jakie są dostępne. Farby akrylowe produkowane są w niezliczonej ilości odcieni, które można także ze sobą mieszać. Najbardziej opłacalne jest zakupienie całego zestawu, który składa się zwykle z około piętnastu tubek. Taki zestaw świetnie sprawdza się w szkołach i przedszkolach, gdzie często przeprowadzane są zajęcia plastyczne. Nowoczesne farby, które możemy zakupić za pośrednictwem stron internetowych, są bezpieczne dla dziecka, a także dla nauczyciela. Nie zawierają szkodliwych substancji i można je używać zawsze wtedy, gdy mamy na to ochotę. Dodatkowo – bardzo łatwo doczyścić powierzchnie, które zostaną omyłkowo zabrudzone przez farbę. To dobry wybór dla każdego, kto decyduje się na swoją przygodę z decoupage. 

Farby akrylowe znane nam są od wielu lat. Używane są nie tylko do decoupage, lecz także do innych zajęć plastycznych – odznaczają się dużą wytrwałością, ale przede wszystkim są bardzo bezpieczne. Z powodzeniem więc używa się ich w szkołach i przedszkolach, gdzie małe dzieci wyzwalają w sobie kreatywność i zdolności manualne.