Czym jest peeling kawitacyjny?

Czym jest peeling kawitacyjny?

Jednym z najlepszych sposobów na między innymi: pozbycie się zaskórników, czyli czarnych kropek najczęściej umiejscowionych na nosie, jest peeling kawitacyjny (zwany inaczej kawitacją). Oczywiście pomoże nam również na wiele innych problemów, z którymi boryka się nasza cera, ale jego głównymi zaletami są: bezinwazyjność i skuteczność.

Efekty po peelingu kawitacyjnym

peeling kawitacyjny beautiflyJak już zostało wspomniane, dzięki regularnym zabiegom kawitacji możemy pozbyć się, lub w znacznym stopniu zminimalizować pojawianie się na twarzy nieestetycznych zaskórników. Jednak to nie jedyne zalety tego peelingu. Z powodzeniem mogą go stosować zarówno posiadacze cery tłustej i mieszanej jak i suchej. U każdego zadziała ona na swój sposób. U tej pierwszej grupy z pewnością ureguluje wydzielanie serum, co z czasem sprawi, że skóra będzie mniej przetłuszczona. Natomiast osobom o cerze suchej doda blasku, a dzięki dokładnemu złuszczeniu i usunięciu martwego naskórka, a także poprawieniu ukrwienia, ułatwi dostęp składników odżywczych do głębszych warstw skóry. Zabiegowi kawitacji możemy poddać się w salonie kosmetycznym lub wykonać je samemu w domu, za pomocą specjalnego urządzenia. Jeśli chodzi o peeling kawitacyjny Beautifly to marka produkująca właśnie tego rodzaju urządzenia, dzięki którym będziemy mogli wykonać tego rodzaju zabieg we własnym domu i urządzić sobie domowe spa, kiedy tylko będziemy odczuwać potrzebę.

Biorąc pod uwagę dość niską cenę takiego urządzenia (równowartość dwóch lepszych kremów) i to jakie daje efekty, można dojść do wniosku, że to bardzo dobry sposób na pozbycie się znienawidzonych i delikatne oczyszczenie skóry. Peeling kawitacyjny sprawdzi się przede wszystkim u osób z cerą trądzikową, u których wykonywanie mechanicznych peelingów jest niewskazane.

Close Menu