Ciekawe naklejki na ścianę

  • by

Urządzając pokój dziecka, najczęściej skupiamy się na wyposażeniu go w niezbędne meble oraz przydatne akcesoria. Z czasem będziemy w nim dokonywać pewnych modyfikacji, ale na pewno to co umieścimy na ścianie, na długo na niej pozostanie.

Ile naklejek może się znajdować na ścianie?

naklejki na ścianę do dziecięcego pokojuW większości pokojów dziecięcych, na ścianach znajdują się kolorowe tapety lub jakieś półki. Bywa też tak, że są one całkowicie puste i pomalowane na nijaki kolor więc aż się proszą o jakąś dekorację. W takiej sytuacji sprawdzą się naklejki na ścianę do dziecięcego pokoju, które w rzeczywistości można przyklejać na wiele rodzajów płaskich powierzchni. Przeważnie poza ścianą może to być szyba, lustro, lodówka czy drzwi. Naklejki dostępne w sprzedaży są płaskie lub wypukłe i są nanoszone na samoprzylepną folię PCV, która doskonale przywiera do płaskich powierzchni. W sklepach papierniczych lub nawet zabawkowych, znajdziemy naklejki na arkuszach o różnych wymiarach. Są przeważnie połączone tematycznie, czyli w jednym komplecie znajdują się wszystkie planety układu słonecznego lub wiele gatunków dzikich zwierząt. Dzisiejsza technologia cyfrowa umożliwia wykonanie naklejek indywidualnych na podstawie dostarczonego wzoru w formie zdjęcia czy pliku w komputerze. Jeżeli chcemy stworzyć dziecku niepowtarzalny pokój, to można na jego ścianach przykleić naklejki przedstawiające ulubione zwierzę domowe, członków rodziny czy nawet samo dziecko. W tym przypadku jedynie wyobraźnia może być ograniczeniem w stworzeniu oryginalnej naklejki.

Taka dekoracja pokoju dziecięcego jest bardzo tania i szybka w realizacji. Nie trzeba pomieszczenie remontować czy nawet zmieniać ustawienia mebli. Wystarczy przykleić na ścianie konkretną naklejkę lub cały ich komplet, aby stworzyć niepowtarzalny projekt.