Ciekawa impreza dla mojej firmy

Ciekawa impreza dla mojej firmy

Postanowiłem zorganizować dla pracowników ciekawy event. Wiem, że warto ich doceniać, gdyż wtedy czują się potrzebni. Wiedzą też, że pracodawca widzi ich starania, a to dla podwładnych bardzo ważne. Wtedy chce im się starać jeszcze bardziej. Kiedy zaś nie mają informacji zwrotnej, to mogą nie odczuwać potrzeby dalszych starań. Może brakować im też motywacji.

Impreza za dotychczasowy wkład pracy

imprezy dla firm łódźNiedawno zatrudniliśmy u nas kilkoro nowych pracowników. Spisują się dużo lepiej niż podejrzewaliśmy. Właśnie dlatego dla całego teamu robimy wydarzenie. Stwierdziłem, że teraz jest taka ładna pogoda, to może wybierzemy się gdzieś w plener i trochę zażyjemy ruchu, grając w piłkę siatkową. Dodatkowo planowane jest wręczenie nagród osobom szczególnie zasłużonym w ostatnim miesiącu. Lubię takie imprezy dla firm łódź. Ludzie bardzo doceniają i cieszą się z takich eventów. Oczywiście, nie jest to jedyne co staram się robić dla moich podwładnych. Podejmuję różne inne działania. Wszyscy mają co roku podwyżkę o dziesięć procent. Bardzo się z tego cieszą, bo wiedzą, że nie w każdej firmie można na coś takiego liczyć. Niby dla niektórych te 10% to może być niedużo, jednak co roku są pewni, że ta podwyżka będzie. Myślę, że u nas w firmie system motywowania jest dobrze rozwinięty. Ostatnia impreza dla firmy świetnie się udała. Mamy masę zdjęć. Część z nich zamieściliśmy na portalach społecznościowych, aby nowe osoby chciały się do nas zgłaszać do pracy.

Staram się łączyć zawsze przyjemne z pożytecznym. Robię dobre rzeczy dla pracowników i staram się to też pokazywać, bo wiem, że bez marketingu teraz daleko się nie zajdzie. Niech zresztą ludzie widzą, że fajnie imprezujemy, ale też dobrze pracujemy. Nagrody są dopiero, gdy wynik jest osiągnięty.

Close Menu