Bezpieczeństwo dzięki ubraniom roboczym

Bezpieczeństwo dzięki ubraniom roboczym

Pracownicy zakładów przemysłowych muszą być odpowiednio ubrani. W innym przypadku mogłoby im zagrażać niebezpieczeństwo. Pełny strój roboczy zapewnia pracownikom komfortowe i przede wszystkim bezpieczne warunki pracy. Taki strój jest wymagany przez przepisy BHP, których nie możemy pod żadnym pozorem lekceważyć.

Strój roboczy dla pracowników zakładów przemysłowych

Ubrania roboczeW skład takiego stroju wchodzą buty, kurtka, spodnie, rękawice i czasami kask. Ubrania robocze charakteryzują dużo większą wytrzymałością, niż ubrania które nosimy na co dzień. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także na wysoką temperaturę. Buty wyposażone są w specjalne wzmocnienia w postaci blachy w podeszwie i nosku obuwia. Dzięki temu mamy pewność, że nie przebijemy sobie stopy po nadepnięciu na ostry kawałek blachy lub gwóźdź, a nasze palce nie zostaną zmiażdżone gdy coś ciężkiego upadnie na naszą stopę. Spodnie robocze wyposażone są w liczne kieszenie, dzięki temu może zawsze mieć przy sobie najpotrzebniejsze do pracy narzędzia. Kieszenie są bardzo pojemne. Nogawki są poszerzane, aby nachodziły na cholewki obuwia. Podobnie skonstruowana jest kurtka, także posiada duże kieszenie i rękawy, które nachodzą na rękawice. Zarówno spodnie, jak i kurtka, są dobrze wentylowane, więc mamy stały przepływ powietrza. Rękawice zapobiegają rozcięciom i oparzeniom dłoni. W takim stroju możemy bezpieczne wykonywać swoją pracę. Możemy pracować dużo szybciej i nie narażamy się na uszkodzenie ciała.

Cały strój możemy kupić w jednej hurtowni BHP. Kupując wszystko w jednym miejscu możemy liczyć na spory rabat. Za cały strój zapłacimy do pięciuset złotych. Cena jest jak najbardziej adekwatna do jakości. Kupując odzież tego typu dostajemy gwarancję i certyfikat potwierdzający jego jakość.

Close Menu